Nå kan du enkelt bytte ut platevarmeveklser i ventilasjonsaggregat med Rotor-X, og spare 50% på energikostnadene forbundet med ventilasjon.
Covent introduserer en seksjon med roterende gjenvinner, laget for like luftstrømmer som platevarmegjenvinner. Dette gjør at du enkelt kan bytte ut den eksisterende seksjonen med platevarmegjenvinner i et aggregat, med en seksjon fra Covent med høyeffektiv, uttrekkbar roterende gjenvinner. Vi tilpasser målene på vår seksjon til allerede eksisterende seksjon, slik at utskiftingen på stedet går raskt.
NB! Husk følgende: Maks rotordiameter vil være det minste mål en har på utvendig aggregatkasse av bredde og høyde med fratrekk av 206mm på bredden og 166mm på høyden.